ACSA56-51PBWA/A
- 제조업체 부품 번호:
- ACSA56-51PBWA/A
- 설명의 일부:
- DISPLAY 7SEG 0.56" SGL BLU 10SMD
- 재고 상태:
- 38
- Color :
- Blue
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.56" (14.22mm)
- Millicandela Rating :
- 4mcd
- Package / Case :
- 10-SMD, No Lead
- Power Dissipation (Max) :
- 120mW
- Size / Dimension :
- 0.669" H x 0.492" W x 0.094" D (17.00mm x 12.50mm x 2.40mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.2V