SC52-11SURKWA
- 제조업체 부품 번호:
- SC52-11SURKWA
- 제조업체/브랜드:
- Kingbright
- 설명의 일부:
- DISP 650NM HYPER RD NUMERIC .52"
- 재고 상태:
- 400
- 제조사 :
- Kingbright
- 제품 카테고리 :
- LED 문자 및 숫자
- Color :
- Red
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.52" (13.20mm)
- Display Format :
- Display Type :
- 7-Segment
- Millicandela Rating :
- 110mcd
- Number of Characters :
- 1
- Package / Case :
- 10-DIP (0.600", 15.24mm)
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.689" H x 0.488" W x 0.276" D (17.50mm x 12.40mm x 7.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.85V