INND-SS30YGCG
- 제조업체 부품 번호:
- INND-SS30YGCG
- 설명의 일부:
- DISP 7SEG 0.3" SGL YLW-GRN 10SMD
- Color :
- Yellow-Green
- Common Pin :
- Common Cathode
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.30" (7.62mm)
- Millicandela Rating :
- 2mcd
- Power Dissipation (Max) :
- 70mW
- Size / Dimension :
- 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V