PSA39-21SURKWA
- 제조업체 부품 번호:
- PSA39-21SURKWA
- 설명의 일부:
- .39" ALPHANUMERIC RED LED DISPLA
- 재고 상태:
- 460
- Color :
- Red
- Current - Test :
- 10mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.39" (9.91mm)
- Millicandela Rating :
- 36mcd
- Package / Case :
- 16-DIP (0.295", 7.50mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.820" H x 0.390" W x 0.380" D (20.83mm x 9.91mm x 9.65mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.85V