OS096064PN11MO1B10
제조업체 부품 번호:
OS096064PN11MO1B10
제조업체/브랜드:
ams OSRAM
설명의 일부:
DISPLAY OLED 96X64 1BIT 1.1 ORN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ams OSRAM
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Black
Backlight :
Without Backlight
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
1.1" (27.94mm)
Display Mode :
Display Type :
OLED - Passive Matrix
Dot Pixels :
96 x 64
Graphics Color :
Orange
Interface :
Parallel/Serial
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Viewing Area :
25.49mm W x 17.65mm H