ATM1560L1K-CT
제조업체 부품 번호:
ATM1560L1K-CT
제조업체/브랜드:
AZ Displays
설명의 일부:
15.6" IPS LCD FHD, 1350 nit PCAP
재고 상태:
7
제조사 :
AZ Displays
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
EXC 80H60
Diagonal Screen Size :
15.6" (396.24mm)
Display Mode :
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
1920 x 1080
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, LVDS, USB
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
344.16mm W x 193.59mm H