T101GBP002-V0-CA
제조업체 부품 번호:
T101GBP002-V0-CA
제조업체/브랜드:
Shenzhen Wanty Photoelectric
설명의 일부:
CAPACITIVE TFT HDMI, USB 10.1"
재고 상태:
10
제조사 :
Shenzhen Wanty Photoelectric
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Black
Backlight :
LED
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
10.12" (257.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT
Dot Pixels :
1280 x 800
Graphics Color :
Interface :
HDMI, USB
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
216.96mm W x 135.60mm H