E50GB-RW800-R
제조업체 부품 번호:
E50GB-RW800-R
제조업체/브랜드:
Focus LCDs
설명의 일부:
5.0" TFT RGB SUNLIGHT READABLE
재고 상태:
5
제조사 :
Focus LCDs
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
5" (127.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 400
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
24-Bit (RGB)
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
108.00mm W x 64.80mm H