UEZGUI-4088-43WQN-BA
제조업체 부품 번호:
UEZGUI-4088-43WQN-BA
제조업체/브랜드:
Future Designs, Inc.
설명의 일부:
4.3" PCAP TOUCH LCD GUI MODULE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Future Designs, Inc.
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, Serial, SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
95.04mm W x 54.00mm H