RVT35HHBFWN00
제조업체 부품 번호:
RVT35HHBFWN00
제조업체/브랜드:
Riverdi
설명의 일부:
3.5" IPS TFT BT817Q HIGH BRIGHTN
재고 상태:
5
제조사 :
Riverdi
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
BT817Q
Diagonal Screen Size :
3.5" (88.90mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
320 x 240
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
QSPI, SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
52.56mm W x 70.08mm H