AFR320480A0-2.35INTH
제조업체 부품 번호:
AFR320480A0-2.35INTH
제조업체/브랜드:
Orient Display
설명의 일부:
2.35'' IPS 320X480 SPI+RGB
재고 상태:
15
제조사 :
Orient Display
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
ST7701S
Diagonal Screen Size :
2.35" (59.69mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
320 x 480
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
24-Bit (RGB), SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Non-Touch
Viewing Area :
34.32mm W x 50.88mm H