AFR240320A0-2.2INTM
제조업체 부품 번호:
AFR240320A0-2.2INTM
제조업체/브랜드:
Orient Display
설명의 일부:
2.2'' IPS 240X320 MCU
재고 상태:
14
제조사 :
Orient Display
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
ER61516
Diagonal Screen Size :
2.2" (55.88mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
240 x 320
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
MCU
Product Status :
Active
Touchscreen :
Non-Touch
Viewing Area :
36.24mm W x 47.94mm H