RVT43HLBNWC00
제조업체 부품 번호:
RVT43HLBNWC00
제조업체/브랜드:
Riverdi
설명의 일부:
4.3" HB IPS TFT BT817Q PCAP
재고 상태:
5
제조사 :
Riverdi
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
BT817Q, ILI2132A
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
96.54mm W x 55.36mm H