XLM-15.0-M5-RT-USB
제조업체 부품 번호:
XLM-15.0-M5-RT-USB
제조업체/브랜드:
EarthLCD
설명의 일부:
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
EarthLCD
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
RTD2660H
Diagonal Screen Size :
15" (381.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
1024 x 768
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Composite, HDMI, VGA
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
304.13mm W x 228.09mm H