GEN4-ULCD-35DCT-CLB
제조업체 부품 번호:
GEN4-ULCD-35DCT-CLB
제조업체/브랜드:
4D Systems
설명의 일부:
DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
4D Systems
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
3.5" (88.90mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 320 (HVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel/Serial
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
49.00mm W x 73.40mm H