EVE2-35G-BLM-TPC
제조업체 부품 번호:
EVE2-35G-BLM-TPC
제조업체/브랜드:
Matrix Orbital
설명의 일부:
BACK LIGHT BLM TOUCH TPC
재고 상태:
16
제조사 :
Matrix Orbital
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
3.5" (88.90mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
320 x 240 (QVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
70.08mm W x 52.56mm H