DLC0686ADP12MF-3
제조업체 부품 번호:
DLC0686ADP12MF-3
제조업체/브랜드:
DLC Display
설명의 일부:
6.86" IPS TFT 480X1280 BAR-TYPE
재고 상태:
39
제조사 :
DLC Display
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
HX8394-D
Diagonal Screen Size :
6.9" (174.24mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
480 x 1280
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
MIPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
162.49mm W x 61.92mm H