KDA-121OB-18055S-A
제조업체 부품 번호:
KDA-121OB-18055S-A
제조업체/브랜드:
Kyocera Display
설명의 일부:
TFT, 1280X800, 12.1" AWVII, 1500
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Kyocera Display
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
12.1" (307.34mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
1280 x 800
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, LVDS, USB
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
261.12mm W x 170.20mm H