A42MX36-3BGG272I
- 제조업체 부품 번호:
- A42MX36-3BGG272I
- 설명의 일부:
- IC FPGA 202 I/O 272BGA
- Number of I/O :
- 202
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 272-BBGA
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 272-PBGA (27x27)
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V