TCG043WQLBAANN-GN00
제조업체 부품 번호:
TCG043WQLBAANN-GN00
제조업체/브랜드:
Kyocera Display
설명의 일부:
LCD TFT DISPLAY 480X272 4.3"
재고 상태:
115
제조사 :
Kyocera Display
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel, 24-Bit (RGB)
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H