NHD-4.3-800480CF-ASXP
제조업체 부품 번호:
NHD-4.3-800480CF-ASXP
제조업체/브랜드:
Newhaven Display, Intl.
설명의 일부:
4.3" IPS TFT
재고 상태:
124
제조사 :
Newhaven Display, Intl.
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
800 x 480
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
24-Bit (RGB)
Product Status :
Active
Touchscreen :
Non-Touch
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H