NHD-0.95-9664G
제조업체 부품 번호:
NHD-0.95-9664G
제조업체/브랜드:
Newhaven Display, Intl.
설명의 일부:
0.95" FULL COLOR OLED GLASS
재고 상태:
272
제조사 :
Newhaven Display, Intl.
제품 카테고리 :
LCD, OLED, 그래픽
Background Color :
Backlight :
Controller Type :
SSD1331
Diagonal Screen Size :
0.95" (24.13mm)
Display Mode :
Transflective
Display Type :
OLED
Dot Pixels :
96 x 64
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel, Serial
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
22.14mm W x 15.42mm H