A42MX36-2BGG272I
제조업체 부품 번호:
A42MX36-2BGG272I
설명의 일부:
IC FPGA 202 I/O 272BGA
Number of I/O :
202
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
272-BBGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
272-PBGA (27x27)
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V