AB-10TA05-18K
제조업체 부품 번호:
AB-10TA05-18K
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
LED AB-10T AMBER
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
컬러 LED 조명
Color :
Amber
Current - Max :
Current - Test :
Height - Seated (Max) :
1.024" (26.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
37lm
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
Nonstandard SMD
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.394" Dia (10.00mm)
Supplier Device Package :
Temperature - Test :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V