AB-EZD24B-B3
제조업체 부품 번호:
AB-EZD24B-B3
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
LED AB-EZD BLUE 455NM 3030
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
컬러 LED 조명
Color :
Blue
Current - Max :
Current - Test :
110mA
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.62mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
10 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
26lm (25lm ~ 27lm)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
3030
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V