A42MX36-1PQG208
제조업체 부품 번호:
A42MX36-1PQG208
설명의 일부:
IC FPGA 176 I/O 208QFP
Number of I/O :
176
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
208-BFQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
208-PQFP (28x28)
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V