A42MX36-1BG272I
제조업체 부품 번호:
A42MX36-1BG272I
제조업체/브랜드:
Microchip Technology
설명의 일부:
IC FPGA 202 I/O 272BGA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Microchip Technology
제품 카테고리 :
FPGA(필드 프로그래밍 가능 게이트 어레이)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Gates :
54000
Number of I/O :
202
Number of LABs/CLBs :
Number of Logic Elements/Cells :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
272-BBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
272-PBGA (27x27)
Total RAM Bits :
2560
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V