L2C4-2780-S01E0600
제조업체 부품 번호:
L2C4-2780-S01E0600
설명의 일부:
LED COB WM WH SQUARE 2700K
CCT (K) :
2700K
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Features :
Height :
1.70mm
Light Emitting Surface (LES) :
6.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
124 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
426lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
13.35mm L x 13.35mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.5V