L2C4-3580-L04E1200
제조업체 부품 번호:
L2C4-3580-L04E1200
설명의 일부:
LED COB WM WH SQUARE 3500K
CCT (K) :
3500K
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
900mA
Current - Test :
450mA
Features :
Height :
1.70mm
Light Emitting Surface (LES) :
12.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2133lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
17.85mm L x 17.85mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.8V