CDS1190RGBOIP
제조업체 부품 번호:
CDS1190RGBOIP
제조업체/브랜드:
Dialight
설명의 일부:
LED MOD CD RGB LNR LGT STRIP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Dialight
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
350mA
Current - Test :
Features :
Height :
28.00mm
Lens Type :
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1190.00mm L x 50.00mm W