A42MX36-PQG208M
- 제조업체 부품 번호:
- A42MX36-PQG208M
- 설명의 일부:
- IC FPGA 176 I/O 208QFP
- Number of I/O :
- 176
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TC)
- Package / Case :
- 208-BFQFP
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 208-PQFP (28x28)
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V