SI-B8V16256001
제조업체 부품 번호:
SI-B8V16256001
설명의 일부:
LED MOD LT-E564A LNR STRP 3000K
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Current - Max :
750mA
Current - Test :
700mA
Height :
5.60mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
129 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2200lm (Typ)
Size / Dimension :
560.00mm L x 40.00mm W
Temperature - Test :
45°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.3V