SPHWHAHDNH23YZT2D2
제조업체 부품 번호:
SPHWHAHDNH23YZT2D2
제조업체/브랜드:
Samsung Semiconductor
설명의 일부:
LED COB D GEN2 NEUT WHT SQ 4000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samsung Semiconductor
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
4000K 2-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
2.3A
Current - Test :
900mA
Features :
Height :
1.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
14.50mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
166 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
5175lm (Typ)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
19.00mm L x 19.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.6V