SI-B8R102280WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8R102280WW
설명의 일부:
LED MOD LT-H282A LNR STRP 5000K
CCT (K) :
5000K 4-Step MacAdam Ellipse
Current - Max :
360mA
Current - Test :
300mA
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1390lm (Typ)
Size / Dimension :
280.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.3V