SI-B8R10125001
제조업체 부품 번호:
SI-B8R10125001
설명의 일부:
LED MOD FINGER-SQ64B RECT 5000K
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
5000K 3-Step MacAdam Ellipse
Configuration :
Rectangle
Current - Max :
1.6A
Current - Test :
700mA
Features :
With Connector
Height :
6.70mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
167 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1400lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
259.00mm L x 250.00mm W
Temperature - Test :
35°C
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V