BXEB-L0560Z-30E2000-C-A3
제조업체 부품 번호:
BXEB-L0560Z-30E2000-C-A3
제조업체/브랜드:
Bridgelux, Inc.
설명의 일부:
LED MOD EB SER WH LNR STR 3000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bridgelux, Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.4A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
6.10mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
156 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2410lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
560.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.1V