L2C2-27901205E1300
제조업체 부품 번호:
L2C2-27901205E1300
설명의 일부:
LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
2700K 3-Step MacAdam Ellipse
Configuration :
Rectangle
Current - Max :
1.2A
Current - Test :
600mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
13.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
107 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2241lm (Typ)
Size / Dimension :
20.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V