7007-PW835-K
제조업체 부품 번호:
7007-PW835-K
제조업체/브랜드:
LEDdynamics, Inc.
설명의 일부:
LED MOD ENDOR STARBRD 3500K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
LEDdynamics, Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Configuration :
Starboard
CRI (Color Rendering Index) :
85 (Typ)
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Features :
Height :
3.58mm
Lens Type :
Domed
Light Emitting Surface (LES) :
10.68mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
225lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
19.90mm L x 19.90mm W
Temperature - Test :
25°C