L2C5-30901204E13CL
제조업체 부품 번호:
L2C5-30901204E13CL
설명의 일부:
LED COB LUXEON WHT RECT 3000K
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
900mA
Current - Test :
450mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
13.00mm Dia
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
20.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.8V