TMS320VC549GGUR100
제조업체 부품 번호:
TMS320VC549GGUR100
설명의 일부:
IC FIXED POINT DSP 144-BGA
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
100MHz
Interface :
BSP, Host Interface, Serial Port
Non-Volatile Memory :
ROM (32kB)
On-Chip RAM :
64kB
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TC)
Package / Case :
144-LFBGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
144-BGA MICROSTAR (12x12)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
2.50V
Voltage - I/O :
3.30V