TMS320VC5410ZGW100
- 제조업체 부품 번호:
- TMS320VC5410ZGW100
- 설명의 일부:
- IC FIXED POINT DSP 176-BGA
- Clock Rate :
- 100MHz
- Interface :
- Host Interface, McBSP
- On-Chip RAM :
- 128kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- 176-LFBGA
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 176-BGA MICROSTAR (15x15)
- Voltage - Core :
- 2.50V
- Voltage - I/O :
- 3.30V