SI-B8P09626001
제조업체 부품 번호:
SI-B8P09626001
제조업체/브랜드:
Samsung Semiconductor
설명의 일부:
LED MOD FINGER-SQ32B RECT 6500K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samsung Semiconductor
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
6500K 4-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Cool
Configuration :
Rectangle
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
600mA
Current - Test :
385mA
Features :
With Connector
Height :
5.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1380lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
259.00mm L x 250.00mm W
Temperature - Test :
35°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V