SI-B8V111550WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8V111550WW
제조업체/브랜드:
Samsung Semiconductor
설명의 일부:
LED MOD LT-M552A LNR STRP 3000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samsung Semiconductor
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
450mA
Features :
With Connector
Height :
5.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
132 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1460lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
550.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.7V