SI-B8T111560WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8T111560WW
설명의 일부:
LED MOD LT-M562A LNR STRP 4000K
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
4000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
450mA
Current - Test :
450mA
Features :
With Connector
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1530lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.7V