CCPLP-3-30CC-P
- 제조업체 부품 번호:
- CCPLP-3-30CC-P
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 30A 600VAC LEVER
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 600 V