TMS320VC5502GZZ300
제조업체 부품 번호:
TMS320VC5502GZZ300
설명의 일부:
IC DSP FIXED-POINT 16BIT 201-BGA
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
300MHz
Interface :
Host Interface, I²C, McBSP, UART
Non-Volatile Memory :
ROM (32kB)
On-Chip RAM :
80kB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
201-LFBGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
201-BGA MICROSTAR (15x15)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
1.26V
Voltage - I/O :
3.30V