TMS320C6202GLS250
- 제조업체 부품 번호:
- TMS320C6202GLS250
- 설명의 일부:
- IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
- Clock Rate :
- 250MHz
- Interface :
- McBSP
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 384kB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 90°C (TC)
- Package / Case :
- 384-BFBGA, FCBGA
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- 384-FCBGA (18x18)
- Voltage - Core :
- 1.80V
- Voltage - I/O :
- 3.30V