8345-B22A-V3M2-DB1B2B-125A
Manufacturer Part Number:
8345-B22A-V3M2-DB1B2B-125A
Part of Description:
CIR BRKR THRM 125A
Current Rating (Amps) :
125A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V