SST-90-W65S-T11-GN102
Manufacturer Part Number:
SST-90-W65S-T11-GN102
Part of Description:
LED COB SST-90 COOL WH SQ 6500K
CCT (K) :
6500K
Current - Max :
9A
Current - Test :
3.15A
Features :
Height :
5.40mm
Light Emitting Surface (LES) :
8.00mm Dia
Size / Dimension :
11.00mm L x 10.00mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.25V