DL909WW-W-CR-120V-60
Manufacturer Part Number:
DL909WW-W-CR-120V-60
Manufacturer/Brand:
LED Lighting Inc.
Part of Description:
LED ENG WARM WHT ROUND 3100K
Manufacturer :
LED Lighting Inc.
Product Category :
COBs, Engines, Modules, Strips
CCT (K) :
3100K
Color :
White, Warm
Configuration :
Round
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming
Height :
101.60mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
386lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
91.44mm Dia
Temperature - Test :
Type :
LED Engine
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC